job
Ungarn, BudapestUngarn, Budapest

Deutsche Telekom IT Solutions

Erstellungsdatum 23.01.2024

Data Analyst and UI/UX Developer with German knowledge (REF2339C)

A cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy - budapesti, debreceni, pécsi és szegedi - telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Az állás leírása

A Deutsche Telekom MMS GmbH 2019 óta ügyfele és üzleti partnere vállalatunknak és alapvetően a DTAG csoport meghatározó innovációs és digitalizációs szolgáltatója.

Ezen dinamikusan fejlődő üzletág magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, tapasztalattal rendelkező szakembert. A projektünk célja német egészségbiztosító cégeknek és nemzetközi kereskedelmi ügyfeleinknek a szolgáltatásait támogassuk web elemzéssel és személyre szabott megoldásokkal.

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hétköznapjaid az agilis munkavégzés jegyeiben töltöd és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:
  • Személyreszabott megoldások megvalósítása az ügyfelek részére (Develop & support web analytics)
  • A szakmailag széles spektrumú projekt csapat - amely marketing/data konzulensekből, Software és MarTech Solution architectekből és frontend fejlesztőkből áll - tagjaként projekteket megvalósítani.

Képzettség
  • minimum 3+ év tapasztalat analytics/tracking software és tag management eszközök használatában (pl. Webtrekk/Mapp, Google Tag Manager, Google Analytics, Adobe Analytics)
  • Tapasztalat személyreszabott megoldásokban és azok tesztelésében (pl. Adobe Target, Optimizely)
  • Kiváló német nyelvtudás szóban és írásban (minimum B2-es szinten)
  • HTML, CSS and JavaScript tudás
  • IT affinitiás, és az adat és rendszerek kapcsolatának az értése
  • API kapcsolatok és adataggregációs ismeretek (pl. CAPI, RESTful, SOAP, JSON)
  • Tapasztalat a jelentések készítésében és az adatok utólagos kiértékelésében
  • Nagyfokú szolgáltatási fókusz, cél- és eredményorientáltság, tanácsadói attitüd
  • Önálló, szervezett és struktúrált munkavégzés

További információk

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Mehr Jobs in Ungarn

Finde deine Wohnung in Ungarn